Age ratingPEGI-3
DetailsReviewsVersionsInfo
1/11

Description of Eredmenyek

Maradj képben minden általad kedvelt sportággal kapcsolatban! Az Eredmenyek alkalmazás segítségével mindig megtalálhatod az élő eredményeket gyorsan, pontosan, elérheted a statisztikákat és a tabellákat, sorsolásokat világszerte közel 30 sportág több mint 5000 versenysorozatából.

GYORS ÉS PONTOS EREDMÉNYEK

• KIVÁLÓ LEFEDETTSÉG: Nálunk közel 30 sportág több mint 5000 versenysorozatának eredményeit találhatod meg a világ minden tájáról. Maguk a focieredmények már több, mint 1000 versenysorozatból elérhetőek!

• SEBESSÉG: Akár gól esik, akár piros lapot kap valaki, vagy vége egy játszmának vagy harmadnak, azonnal tudni fogsz róla, a meccs közönségével egyidőben.

TÖBBÉ NEM MARADSZ LE A MECCSEKRŐL

• KEDVENC CSAPATOK, MECCSEK VAGY VERSENYSOROZATOK: Ne vesztegesd az idődet, kövesd csak kedvenc meccseid. csapataid, versenysorozatod eredményeit.

• ÉRTESÍTŐK ÉS JELZÉSEK: Eredmények, összeállítások, piros lapok … Ezekről többé nem maradsz le. Csak válaszd ki a kedvenc meccseidet és várj az értesítésre.

• SZINKRONIZÁLD AZ ADATOKAT: PC-t, mobilt vagy tabletet használsz? Bármelyiket is preferálod, regisztrált felhasználóként szinkronizálhatod eszközeidet.

TABELLÁK ÉS MECCSINFORMÁCIÓK

• MECCSINFORMÁCIÓK ÉS ÉLŐ KOMMENTÁR: Nem tudod nézni kedvenc meccsedet a TV-ben? Nem gond, kövesd nálunk másodpercről- másodpercre és maradj percrekész az ÉLŐ kommentár segítségével.

• ÖSSZEÁLLÍTÁSOK ÉS EGYMÁS ELLENI EREDMÉNYEK: Tudni szeretnéd az összeállításokat a meccs kezdete előtt? Nálunk megtalálhatod őket. De nemcsak ezt, hanem az egymás elleni eredményeket is, ahol láthatod, hogyan teljesítettek egymás ellen a csapatok a múltban.

• ÉLŐ TABELLA: Egy gól sok mindent megváltoztathat. Az élő tabellában láthatod, hogy egy szerzett gól megváltoztatta-e a tabella állását vagy a góllövőlistát.

LEFEDETTSÉG

Foci, jégkorong, kosárlabda, tenisz, kézilabda valamint további 25 sportág.

Hiányolod kedvenc sportágadat? Hamarosan megtalálhatod nálunk – portfoliónkat folyamatosan bővítjük!

Eredmenyek - Version 2.26.0

(27-03-2018)
Other versions
What's new- A több nem mindig jobb. Ez kifejezetten igaz volt a dupla értesítésre az Android 7.0+ verziójában :), így ezt javítottuk.- Bizonyára észrevetted az új bejelentkező képernyőt, amelyet az app indításakor láthatsz. Ez az első lépése a számos vizuális javításból, melyeket erre a tavaszra tervezünk. Hamarosan bemutatjuk neked a többi újítást a következő frissítések során!